چراغ سنسوردار سقفی

چراغ سنسوردار سقفی

از آنجا که امروزه نورپردازی نقش مهمی در طراحی دکوراسیون منازل دارد به همین دلیل توجه به المان های نوری از اهمیت بالایی برخودار است و سعی می شود با استفاده از انواع روشنایی مصنوعی در کنار نور طبیعی ترکیبی مناسب فراهم گردد. انواع لوسترها ، آویزها ، چراغ های دیواری ، چراغ های سقفی چراغ سنسوردار و غیره تکمیل کننده روشنایی های عمومی هستند و با داشتن ظاهر زیبا می توانند علاوه بر تامین نور محیط به زیبا شدن آن نیز بیفزایند.

چراغ سقفی سنسور دار

هوشمند سازی ساختمان به همراه راحتی در اجرای روشنایی از اولین قابلیت های این چراغ سقفی است با وجود سنسور حرکتی داخل چراغ شما نیازی ندارید تو محیط تاریک دنبال کلید روشن کردن چراغ بگردین و بعد از خارج شدن از محیط تحت دید سنسور این چراغ نیازی به خاموش کردن ندارین و خودش بعد از زمانی معین شده خاموش میشه.نصب سریع و آسان سقفی سنسور دار شما رو بی نیاز میکنه از مراجعه به برقکار تاجایی که خودتون میتونید چراغ سقفی سنسوردار کی ام سی رو نصب کنید.

جالبِ بهتون بگم که برای سقفی ساختمان های امروز که از یک لایه نازک گچ و یولونیت ساخته شده سقفی سنسور دار بهترین گزینه است چرا؟ خوب معلومه چون فوق سبکه یعنی ۵۵۰ گرم .کالایی که تونسته از فاکتور های استاندارد عبور کنه تاییدیه کارشناسای باریک بین اداره استاندارد رد بشه حتما در خورشایسته شماست اما یک گارانتی ۳ ساله هم تقدیم میکنیم که دیگه با خیال راحت این جنس رو تهیه و استفاده کنید.میدونم طولانی شده اما یک نکته دیگه هم بگم اونهم اینه که این چراغ علاوه بر حسگر حرکتی حسگر نوری هست یعنی اینکه در روز روشن نمیشه و فقط در مواقع تاریکی عمل میکنه.

در محیط های مختلف می توان جهت تامین نور از روشنایی های دیواری یا سقفی استفاده کرد که چراغ های سقفی از انواع منابع نوری مهم در هر محیط محسوب می شوند و دارای اشکال و اندازه های متفاوتی می باشند به طور مثال این چراغ ها می توانند به صورت سقف کوب یا آویز باشند البته در انتخاب آنها باید دقت شود زیرا گاهی ممکن است ارتفاع سقف نسبت به المان های محیط کمتر باشد که در این صورت بهتر است از آویز استفاده نگردد ولی در محل هایی با سقف های بلند چراغ های آویز کاربرد بیشتری دارند.

چراغ های سقفی به دو دسته چراغ های سقفی ساده و چراغ های سقفی سنسور دار تقسیم می شوند که در ادامه قصد داریم با چراغ های سقفی سنسوردار آشنا شویم :

چراغ سقفی سنسوردار

انواع چراغ سقفی سنسوردار برای استفاده در راهروها و راه پله ها مناسب است زیرا دارای کلید روشن و خاموش نیستند و برای ON و OFF کردن آنها از سنسورهای هوشمند استفاده می شود که به طور اتوماتیک عمل روشن و خاموش کردن را انجام می دهند بنابراین اگر در راه رو یا راه پله ساختمان مسکونی یا اداری ، افراد فراموش کنند که لامپ ها را خاموش نمایند ، استفاده از این چراغ ها به صرفه جویی در مصرف برق کمک می کند همچنین باعث کاهش هزینه های افراد نیز می گردد زیرا به خرید تجهیزاتی مانند کلید برق ، تایمر ، زمان سنج و غیره نیازی ندارد.

چراغ سقفی سنسور دار دارای انواع مختلف یک سنسوره یا چند سنسوره می باشند که در ساختمان آنها از شیشه و آهن یا ABS و کریستال استفاده شده است و باید هنگام خرید آنها به ارتفاع اتاق ها و یا محلی که قرار است نصب شوند توجه شود.

استفاده از انواع چراغ سقفی سنسوردار سبب می شود روشنایی محل مورد نظر بدون حضور فرد تامین گردد و عملکرد آنها به این صورت است که به محض حرکت فرد در محدوده دید سنسور تا زمانی که فرد در محدوده دید سنسور قرار داشته باشد، حرکت فرد باعث می شود جریان برق در مدار بماند و روشنایی محیط تامین  گردد و پس از خارج شدن فرد از محدوده دید سنسور و طی شدن زمان تایمر ، جریان برق به صورت اتوماتیک قطع می شود.

خرید آسان و مستقیم از کارخانه چراغ سنسور دار سقفی پلاستیکی کی ام سی.

براحتی میتوانید چراغ سنسور دار شیشه فلز کی ام سی را خرید کنید.

مزایای استفاده از چراغ های سقفی سنسور دار

 • عدم استفاده از تایمر و شاسی تایمری و در نتیجه کاهش سیم مصرفی و هزینه های خرید و نصب
 • کاهش هزینه با صرفه جویی در مصرف برق به دلیل روشن و خاموش شدن به صورت اتوماتیک
 • روشنایی به موقع و سهولت در دسترسی
 • جلوگیری از انتقال آلودگی
 • بالا بردن ضریب امنیتی

نمونه هایی از کاربردهای چراغ های سقفی سنسوردار

 • تامین روشنایی در راه پله منازل مسکونی، برج ها یا ساختمان های اداری و تجاری
 • تامین روشنایی اماکن مختلف پارکینگ ها ، انبارها ، راهروها
 • تامین روشنایی محل های عبور و مرور فضای سبز منازل مسکونی ،برج ها، سازمانها و غیره
 • تامین روشنایی سرویس های بهداشتی
 • تامین روشنایی ورودی های در ساختمان
 • تامین روشنایی ساختمان های اداری در محل هایی که کمتر تردد دارند.
 • تامین روشنایی اتاق های پرو

نمونه هایی از کاربردهای چراغ های سنسوردار

چراغ سقفی سنسور دار پلاستیکی را در این قسمت بررسی کنید

 

کاربرد چراغ سنسور دار

لامپ سنسوردار در تامین روشنایی در راه پله منازل مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری و برج ها

چراغ های هوشمند در تامین روشنایی مکان هایی همچون سرویس های بهداشتی، در پارکینگ های ساختمان و غیره

One thought on “چراغ سنسوردار سقفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *