چراغ سقفی طلقی

چراغ سقفی

چراغ سقفی طلقی

چراغ سقفی طلقی کی ام سی دارای ساخته شده از بهترین مواد اولیه پلاستیکی و سرپیچ تونلی است که باعث افزایش طول عمر این چراغ میباشد و چراغ سقفی تولید شده توسط صنایع روشنایی کی ام سی

بدلیل استفاده از مواد نو و شفاف انعکاس نور چند برابری داشته و نور بیشتر نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار است.

چراغ سنسوردار سقفی کی ام سی را  از طریق الکتریکی آنلاین براحتی و بدون واسطه از کارخانه صنایع روشنایی کی ام سی به در منزل شما میرسد. این یعنی قیمت مناسبتر و گارانتی بالاتر چرا که خرید مستقیم از کارخانه باعث میشود هنگام استفاده از گارانتی مستقیم به کارخانه تولید مراجعه کرده

جنس قسمت کفی این چراغ سقفی  از جنس ماود پلاستیک ABS  می باشد که از مقاوم ترین مواد پلاستیک نسبت به گرما و نور است و ماورای بنفش خورشید اثر کمی روی آن دارد و این برتری باعث میشود که بتوان این چراغ در محوطه باز و زیر باران نیز نصب و استفاده کرد.

 

چراغ سقفی
چراغ سقفی

جنس رویه چراغ سقفی طلقی از جنسی کریستال میباشد که بخوبی نور را منتشر میکند و باعث انتشار بیشتر نور در همه جهات میباشد و نسبت به نور خورشید نیز مقام است و در زمان کوتاه در زیر نور خورشید تغییر رنگ نمیدهد و تر شکننده نمیشود و این خصیصه مختص این محصول صنایع روشنایی کی ام سی میباشد.

اما اجازه بدین یک معرفی هم از جنس سرپیچ های این محصول داشته باشیم. این محصول دارای سریپیچ E27  از جنس چینی میباشد که در بازار به نام سرپیچ تونلی معروف است و مغزهای و رزوه های داخل این سرپیچ از جنس آلیاژ برنج میباشد و از آهن آبکاری شده استفاده نیمگردد و برنج بدلیل عدم جرقه در هنگان انتقال جرییان برق طول عمری بسیار بالا دارد .

الکتریکی آنلاین با ضمانت تضمین وجه و در سریع ترین زمان این چراغ را بدست شما میرساند خرید امن و آنلاین مستقیم از کارخانه از تجربیات شیرین خرید از الکتریکی آنلاین میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *