چراغ ساندویچی مدل بارانی

چراغ ساندویچی بارانی

چراغ ساندویچی مدل بارانی

این چراغ بطور قطع ارزان ترین و با کیفیت ترین چراغ موجود در بازار است که در همه محیطها قابل استفاده است که هم محیطهای باز و هم درمحیطهای بسته قابلیت استفاده میباشد.

چراغ ساندویچی کی ام سی دارای ساخته شده از بهترین مواد اولیه کریستالی و سرپیچ سرامیکی استاندارد با مغری برنجی  است که باعث  عمر طولانی این چراغ میباشد و چراغ سقفی تولید شده توسط صنایع برق و روشنایی کی ام سی.

بدلیل استفاده از مواد درجه یک  و شفاف انعکاس نور چند برابری داشته آبکاری نیکل کرومی که در کفی این چراغ انجام شده است  نور چند برابر بیشتر نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار است.

چراغ ساندویچی کی ام سی را  از طریق الکتریکی آنلاین براحتی و بدون واسطه از کارخانه صنایع روشنایی کی ام سی به در منزل شما میرسد. این یعنی قیمت مناسبتر و گارانتی بالاتر چرا که خرید مستقیم از کارخانه باعث میشود هنگام استفاده از گارانتی مستقیم به کارخانه تولید مراجعه کرده

جنس قسمت کفی این چراغ سقفی  از جنس مواد پلاستیک PP  می باشد که از مقاوم ترین مواد پلاستیک نسبت به گرما و نور است و ماورای بنفش خورشید اثر کمی روی آن دارد و این برتری باعث میشود که بتوان این چراغ در محوطه باز و زیر باران نیز نصب و استفاده کرد. این کفی توسط مجهترین خطوط  آبکاری ، آبکاری شده است و بسیار با دوام میباشد

جنس رویه چراغ سقفی طلقی از جنسی کریستال میباشد که بخوبی نور را منتشر میکند و باعث انتشار بیشتر نور در همه جهات میباشد و نسبت به نور خورشید نیز مقام است و در زمان کوتاه در زیر نور خورشید تغییر رنگ نمیدهد و تر شکننده نمیشود و این خصیصه مختص این محصول صنایع روشنایی کی ام سی میباشد.

اما اجازه بدین یک معرفی هم از جنس سرپیچ های این محصول داشته باشیم. این محصول دارای سریپیچ E27  از جنس چینی میباشد که در بازار به نام سرپیچ تونلی معروف است و مغزهای و رزوه های داخل این سرپیچ از جنس آلیاژ برنج میباشد و از آهن آبکاری شده استفاده نیمگردد و برنج بدلیل عدم جرقه در هنگان انتقال جرییان برق طول عمری بسیار بالا دارد .

 

خرید چراغ ساندویچی بارانی مستقیم از کارخانه

 

چراغ ساندویچی
چراغ ساندویچی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *