چراغ بالا آینه FPL -36W

چراغ بالا آینه  FPL -36W

چراغ بالا آینه FPL -36W دارای ترانس استاندارد با برچسب انرژی A+

نور یکسان و همگن در تمام طول چراغ

ابعاد طول:  CM 45 ، عرض: CM 7 ، ارتفاع:CM 10

بالا-آئینه

صنایع روشنایی کی ام سی اولین تولید کننده بالای آینه ای مخصوص دستشویی و حمام در ایران با لامپ اف پی ال  میباشد بالا آینه ای اف پی ال تولید کی ام سی با استفاده از ترانس الکترونیک استاندارد کی ام سی و شیشه ای شش میلیمتر ساخته شده که باعث بالا رفتن کیفیت این محصول با محصولات مشابه میباشد.

چراغ بالا آینه  FPL –  تولید کی ام سی تنها چراغی است که دارای نور همگن در تمام سطح شیشه است و این باعث زیبای چراغ بالا آینه  FPL –  میشود .ترانسس با کیفیت استفاده شده در این محصول طول عمر بالای این محصول رو گارانتی مینماید و در محیط ها مرطوب و نمناک بسیار کارایی دارد.

بدنه فلز با پوشش رنگ الکترواستاتیک نیز از دیگر مزایای این محصول منحصر بفرد میباشد که این محصول را مطلوب محیط مرطوب با رطوبت بالا مینماید.

تنها با تهیه یک لامپ ۳۶ وات اف پی ال ارزان می توان روشنایی چراغ بالا آینه  FPL  را تامین کرد حال ا>که محصولات مشابه چراغ بالا آینه  FPL   باید دو لامپ گران قیمت تهیه نمود.

محصول پیشنهاد شرکت صنایع روشنایی KMC : چراغ سنسوردار

تمام این مزایا در کنار هم جمع شده است تا محصولی لایق شما تولید شود باشد تا مورد اطمینان شما قرار بگیریم و جز انتخاب های شما باشیم

چراغ بالا آینه  FPL  تولید کی ام سی دارای بدنه ای متسحکم و رنگا الکترو استاتیک ساخته شده که دوام چراغ بالا آینه  FPL  در محیط های نمناک را تا حد بسیار بالا میبرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *