پنل ۶۰×۶۰ فول ال ای دی نازک

پنل 60×60 فول ال ای دی نازک

پنل ال ای دی ۶۰ در ۶۰ مدل TR-6048
منبع نور: LED/SMD
جنس بدنه: آلومینیوم
ولتاژ ورودی: ۲۲۰V/50Hz/60Hz
توان : ۶۰ وات

پنل ۶۰×۶۰

پنل ۶۰×۶۰ سقفی  کی ام سی -۶۶۰۰ لومن 

پنل ۶۰×۶۰ در دسته محصولات پرفروش شرکت کی ام سی قرار دارد که دارای ضخامت بسیار کمی هستند و ضمن مصرف ناچیز برق بازده روشنایی بالایی دارند همچنین این پنل ۶۰در۶۰ دارای طول عمر بالا می باشند ، گرما ایجاد نمی کنند و هزینه های مصرف انرژی را تا ۸۰ درصد کاهش می دهند به همین دلیل این روزها استفاده از پنل ۶۰در۶۰ نسبت به چراغ های قدیمی گسترش یافته است.

یکی از ویژگی های این محصولات این است که نور تولید شده توسط آنها باعث ایجاد خیرگی و آزار چشم نمی شود ونوری کاملا یکنواخت و پخش می باشد بنابراین می توان از این چراغ ها برای تامین روشنایی سالن های بزرگ ، اداره ها ، راهروها ، ساختمان های تجاری و غیره استفاده کرد و مطمئن بود که با روشن و خاموش شدن مکرر دچار خرابی نمی شوند.

محصول تولید صنایع روشنایی کی ام سی علاوه برگارانتی سوختن گارانتی کم نوری نیز دارد یعنی طی یک سال اگر نور این چراغ کم شود مشمول گارانتی خواهد شد.

محصول پیشنهاد شرکت صنایع روشنایی KMC : چراغ سنسوردار

اگر سقف کاذبی که کار کردین بسیاز نازک است این محصول انتخاب مناسبی برای شماست زیرا دارای ضخامت در حدود یک سانت میباشد

برای خرید مستقیم و بدون درد سر این محصول منحصر بفرد میتوانید با مراجعه به سایت الکتریکی آنلاین صفحه پنل ۶۰ در ۶۰   خرید مستقیم انجام دهید و در اسرع وقت پنل خود را با بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت  تحویل بگیرید

One thought on “پنل ۶۰×۶۰ فول ال ای دی نازک

  1. اشتراک ها: چراغ LED بسیار کم مصرف با عمر طولانی

ارسال دیدگاه بسته شده است.