معرفی لامپ هالوژن قاب هالوژن سوکت هالوژن

قاب هالوژن

آیا می‌خواهید قاب هالوژن چیزی را به نمایش بگذارید تا نورهای روشن فانتزی به انها بتابند و آن را برجسته نشان دهد؟ این قاب برای نصب شما مطلوب است . این کانون دقت شما‌را نگه می‌دارد , به محیط شما زیبایی ودرخشش می‌بخشد .
این فریم(fream) هالوژن به وسیله گیره هایی که برای نصب و حفظ کننده قاب دارا‌ هستند , در جای خود قرار میگیرند . گیره ها مشابه به ماوس , خود را با ضخامت دیواره ها چفت می نمایند

.

گونه های چراغ هالوژن
لامپ هالوژن از یک حرفه تنگستن که باطن یک محیط مالامال شده به‌سرعت بی نتیجه و مقداری هالوژن از قبیل برم یا ید قرار گرفته , درست شده شده‌است . هنگامی انرژی برق وارد چراغ هالوژن می شود , گاز هالوژن باعث داغ شدن سیم تنگستن و در نتیجه ایجاد نور سپید رنگ از آن می شود . یکی‌از معایب این مدل چراغ ها وجود گاز سمی هالوژن در آن ها است , از این رو این چراغ ها در شرایطی‌که بشکنند نباید به آن‌ها دست زد . چراغ های هالوژن در اشکال هالوژن SMD , هالوژن COB و هالوژن LED ساخت و به بازار عرضه میشوند . این چراغ ها صرفا روشنایی مایحتاج برای محیط را مهیا می نمایند بلکه در نورپردازی و تزئین دکورا سیون داخلی ساختمان هم مورد استعمال قرار می‌گیرند . نورپردازی یک دستور زیاد اصلی در پباده سازی چینش داخلی به شمار می‌آید و چراغ های هالوژن شایسته ترین مورد برای اجرای آن میباشند . این چراغ ها به صورت توکار قابل نصب در سقف ساختمان میباشند و نمایی زیاد خوشگل به اطراف میبخشند .

ال ای دی(LED)
چراغ ال‌ای‌دی (LED) به صورتی از لامپ‌های حالت جامد یا محصول دیود است که از تکنولوژی دیود نورافشان برای کاربرد در وسایل روشنایی طراحی شده‌است، استفاده می‌شود. این چراغ ها اوایل بیشتر به صورت یک چراغ قرمزرنگ در دستگاه‌های برقی (electricy) کاربرد داشتند، با توجه به کاهش مصرف برق نسبت به دیگر چراغ ها، طول عمر بسیارزیاد و تولید ساخت رنگ‌های دیگر توانسته جایگزین لامپ های دیگر شود.

لامپ‌های LED و الکتریکی مناسب برای هر محیطی هستند و طول عمر بالایی نسبت به لامپ‌های رشته‌ای ، معمولی دارند و از دیگر لامپ‌های فلورسنت بهتر وکارآمدتر هستند. با برخی از تراشه‌ها قادر به انتشار بیش از ۳۰۰ لومن در هر وات ادعا شده توسط کری و برخی از تولیدکنندگان LED دیگر میتوان حدس زد که بازار لامپ‌های LED در آینده بیش از دوازده برابر رشد خواهد داشت.

قاب هالوژن
قاب هالوژن

کارشناسان معتقدند که لامپ‌های معمولی به عبارتیدیگر لامپ‌های رشته‌ای یکی از مهم ترین دلایل ارتقا مصرف انرژی و در نتتیجه افزایش ساخت گازهای گلخانه‌ای در دنیا هستند ; به این ترتیب اکثری از کشورها , برنامه چندین ساله‌ای را برای جایگزینی مدل‌های دیگر مثل لامپLEDبه جای لامپهای رشته‌ای بنا کرده‌اند تا در نتیجه بتوانند لامپهای ال ای دی را جایگزین لامپهای رشتهٔ ای کنند و به تبع آن حرارت زمین را کم کرده و کره زمین و ساکنانش را نجات دهند . به همین منظور به کارگیری از لامپهای کم مصرف , فلورسنت و… متداول شد و بعضا کشورها مردمان را ملزم به استفاده از این لامپ‌ها کرده‌اند.

پیشنهاد ویژه : محصول عالی و با کیفیت چراغ سنسوردار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *