تهران، جاجرود منطقه صنعتی کمرد
  • تلفن تماس 021-77057329

  • آدرس ایمیل

قاب هالوژن پلاستیکی ABS

قاب های هالوژن  از مواد گوناگون ساخته شده اند اما برترین موادی که برای ساخت قاب هالوژن بکار برده میشود مواد پلاستیک میباشد زیرا که مواد پلاستیک میتواند درمقابل زنگ زدگی مقاوم باشد و در فضاهای مرطوب استفاده کرد.

قاب هالوژن پلاستیکی ABS

قاب هالوژن پلاستیکی ABS

لامپ هالوژن بدلیل ایجاد نوردهی موضعی کاربرد بسیاری در نور پردازی های نوین دارد زیرا فریم هالوژن این ایجاد نور موضعی باعث صرفه جویی در مصرف برق و نورکافی در محیط دلخواه خواهد بود. این لامپ نیاز به یک قاب زیبا دارد تا بتواند بر زیبایی محیط بیافزاید و هم جایی برای نصب داشته باشد قاب های هالوژن موجود در بازار بسیار گسترده و متنوع میباشد .

استفاده از این محصول این مکان را بشما میدهد که هم درمحیطهای سرپوشیده و هم محیطهای سرباز از آن استفاده کنید و بیمی از اکسید شده و یا اتصال بدنه نداشته باشین.

فریم هالوژن ای بی اس تولید شده در صنایع روشنایی کی ام سی ساخته شاز بهترین مواد ای بی اس نو میباشد و دارای فنر قوی و طول عمر بالاست که توانسته است اعتماد مشتریان رو کسب نموده از پروفروشترین کالاهای روز باشد .

قظر داخلی این فریم هالوژن ۸ سانتی متر می باشد و قطر خارجی ونمای آن ۱۱ سانتی می باشد و دارای بدنه ضخیم است. این فریم بدلیل ضد آب بودن قابلست استفاده در فضا های خارجی میز می باشد.

مواد پلاستیک abs  از مقاوم ترین مواد پلاستیکی میباشد که در ساخت فریم هالوژن کی ام سی استفاده شده این بدین معناست که گرمای لامپ نیز آسیبی به قاب ای بی اس هالوژن کی ام سی نمیزد.

این محصول منحصر بفرد و تولید ملی را می توانید از سایت الکتریکی آنلاین براحتی خریداری نمائید

برچسب ها: , ,

مطالب مرتبط

نظرات کاربران ۰