قاب هالوژن پلاستیکی ABS

قاب هالوژن پلاستیکی ABS

لامپ هالوژن بدلیل ایجاد نوردهی موضعی کاربرد بسیاری در نور پردازی های نوین دارد زیرا قاب هالوژن پلاستیکی ABS این ایجاد نور موضعی باعث صرفه جویی در مصرف برق و نورکافی در محیط دلخواه خواهد بود.

این لامپ نیاز به یک قاب زیبا دارد تا بتواند بر زیبایی محیط بیافزاید و هم جایی برای نصب داشته باشد قاب های هالوژن موجود در بازار بسیار گسترده و متنوع میباشد .

قاب هالوژن پلاستیکی ABS

قاب های هالوژن  از مواد گوناگون ساخته شده اند اما برترین موادی که برای ساخت قاب هالوژن بکار برده میشود مواد پلاستیک میباشد زیرا که مواد پلاستیک میتواند درمقابل زنگ زدگی مقاوم باشد و در فضاهای مرطوب استفاده کرد.

استفاده از این محصول این مکان را بشما میدهد که هم درمحیطهای سرپوشیده و هم محیطهای سرباز از آن استفاده کنید و بیمی از اکسید شده و یا اتصال بدنه نداشته باشین.

قاب هالوژن پلاستیکی را براحتی می توانید از سایت الکتریکی آنلاین بصورت مستقیم از کارخانه خریداری نموده و در محل کار یا منزل خود دریافت نمایید.

قاب هالوژن پلاستیکی تولید کی ام سی ساخته شده از بهتر مواد پلاستیک میباشد که نسبت به دمای بالا مقام بوده است و تغییر شکل نمیدهد و از لحاظ شکنندگی نیز بسیار مقام بوده و قابل انعطاف میباشد.

پس می توان نتیجه گرفت که ای محصول برتریهای بسیاری نسبت به نوع فلزی دارند و از برتری های دیگر قاب هالوژن پلاستیکی می توان به سبک بودن این فریم هالوژن میباشد . نصب راحت نیز از دیگر مزایای قاب هالوژن پلاستیکی میباشد.

یکی دیگر از عوامل انتخاب قاب هالوژن ماندگاری در محیط آزاد و نمناک یعنی در مجاورت گرما و گردغبار و باد وباران نیز طول عمر بالایی داشته باشه مواد پلاستیک abs  از بادوام ترین مواد پلاستکی در بین مواد های پلاستیک میباشد تا ۷۰ درجه سانتی گراد در مقابل گرما مقاوم بوده و صد درصد ضد رطوبت میباشد.

ضمنا در این فروشگاه دومدل فریم هالوژن ارائه میگردد که این نوع ارزان قیمت تر از انوع دیگر است بهتر است مشخصات نوع دیگر را هم بخوانید شاید علیرغم گرانتر بودن محصول مناسب تری برای شما باشد البته تغییرات بسیار کمی دارند

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *