تهران، جاجرود منطقه صنعتی کمرد
  • تلفن تماس 021-77057329

  • آدرس ایمیل

قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین

قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین parmin

قاب اف پی ال 36×4

قاب اف پی ال ۳۶×۴

تهیه شده از بهترین مواد اولیه مناسب برای هر مکانی
بعلت استفاده از بالاست با کیفیت نوردهی بالاتری نسبت به برندهای دیگر دارد.ترانس الکترونیکی kmc بدلیل استفاده از بهترین قطعات دارای بالاترین سطح کیفی میباشد.از آنجا که صنایع برق روشنایی kmc خود از بزرگترین تولید کننده گان ترانس میباشد استفاده از ترانس یکنواخت میتواند از دیگر مزایای قاب اف پی ال ۳۶×۴ میباشد
استیل روکش داری که در قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین بکار برده شده باعث طول عمر قاب و رفلکت بیشتر نور گردیده است.
استفاده از سوکت استاندارد یکی دیگر از مزایا قاب اف پی ال kmc است .زیرا که از مهمترین قسمتها یک قاب اف پی ال است.
مهمتر از همه گارانتی قدرتمند صنایع الکترونیک KMC پشت قاب اف پی ال ۳۶×۴ است و شما رو در هیچ جا
تنها نمیگذارد.

قیمت در نظر گرفته شده برای قاب اف پی ال  پلاستیکی  پارمین غیر قابل رقابت با انواع مشابه در بازار حتی بی کیفتیت ترین قاب اف پی ال موجود نیز میباشد.

قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین دارای رفلکتور استیل اصل میباشد و بمانند سایر محصولات موجود در بازار از پلاستیک آبکاری شده استفاده نمیشود قاب اف پی ال پارمین علاوه بر رفلکتور تمام استیل دارای رویه استیل نیز میباشد.

باتمام مزایا ذکر شده باید اذعان داشت که قاب اف پی ال  مدل پارمین صنایع برق و روشنایی کی ام سی از ارزان ترین قاب اف پی ال موجود در بازار میباشد این یعنی که که کیفیت و قیمت درکنار هم باعث شده قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین با وجود مدت کم تولید سهم بزرگی از بازار رو از آن خود نماید .

قیمت در نظر گرفته شده برای چراغ ۲×۳۶ پلاستیکی استیل پادرا غیر قابل رقابت با انواع مشابه در بازار حتی بی کیفتیت ترین نوع موجود نیز میباشد.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط