قاب اف پی ال ۳۶×۴ مدل پارمین

قاب اف پی ال  مدل پارمین parmin

قاب اف پی ال ۳۶×۴ تهیه شده از بهترین مواد اولیه مناسب برای هر مکانی
بعلت استفاده از بالاست با کیفیت نوردهی بالاتری نسبت به برندهای دیگر دارد.ترانس الکترونیکی kmc بدلیل استفاده از بهترین قطعات دارای بالاترین سطح کیفی میباشد.از آنجا که صنایع برق روشنایی kmc خود از بزرگترین تولید کننده گان ترانس میباشد استفاده از ترانس یکنواخت میتواند از دیگر مزایای قاب ۳۶×۴ میباشد
استیل روکش داری که در قاب  ۳۶×۴ مدل پارمین بکار برده شده باعث طول عمر قاب و رفلکت بیشتر نور گردیده است.
استفاده از سوکت استاندارد یکی دیگر از مزایا قاب اف پی ال kmc است .زیرا که از مهمترین قسمتها یک قاب اف پی ال است.
مهمتر از همه گارانتی معتبر و قدرتمند صنایع برق و روشنایی الکترونیک KMC پشت قاب  ۳۶×۴ است و شما رو در هیچ جاتنها نمیگذارد.

قیمت در نظر گرفته شده برای قاب اف پی ال  پلاستیکی  پارمین غیر قابل رقابت با انواع مشابه در بازار حتی بی کیفتیت ترین قاب اف پی ال موجود نیز میباشد.

قاب  ۳۶×۴ مدل پارمین دارای رفلکتور استیل اصل میباشد و بمانند سایر محصولات موجود در بازار از پلاستیک آبکاری شده استفاده نمیشود قاب اف پی ال پارمین علاوه بر رفلکتور تمام استیل دارای رویه استیل نیز میباشد.

قاب اف پی ال 36×4

محصول پیشنهاد شرکت صنایع روشنایی KMC : چراغ سنسوردار

باتمام مزایا ذکر شده باید اذعان داشت که قاب   مدل پارمین صنایع برق و روشنایی کی ام سی از ارزان ترین قاب اف پی ال موجود در بازار میباشد این یعنی که که کیفیت و قیمت درکنار هم باعث شده قاب  ۳۶×۴ مدل پارمین با وجود مدت بسیار کم تولید سهم بزرگی از بازار رو از آن خود نماید .

قیمت در نظر گرفته شده برای چراغ ۲×۳۶ پلاستیکی استیل پادرا غیر قابل رقابت با انواع مشابه در بازار حتی بی کیفتیت ترین نوع موجود نیز میباشد.