تهران، جاجرود منطقه صنعتی کمرد
  • تلفن تماس 021-77057329

  • آدرس ایمیل

صنایع روشنایی kmc در جراید

صنایع روشنایی kmc

صنایع روشنایی kmc

 

 

 

صنایع روشنایی kmc

باتولید بیش از ۸۰ مدل چراغ اف پی ال ( قاب FPL ) ودیگر محصولات الکترونیک توانسته است خواسته مصرف کنندگان صنف برق والکتریک را تا میزان بالایی برآورده نماید.
با تکیه بر تجربه کارشناسان و تکنسینهای مجرب صنایع روشنایی  کی ام سی توانسته ایم محصولی با کیفیت بالا و قیمت پایین را روانه بازار نمائیم.
و با افزایش تقاضای بازار قاب مهتابی اف پی ال حجم تولید صنایع روشنایی  کی ام سی نیز افزایش یافته تا دسترسی مشتریان برای دریافت محصولات کی ام سی هموار باشد.

صنایع روشنایی kmc از سال ۱۳۷۳ فعال در تولید الکترونیک میباشد و بابهره گیر از سوابق کارشناسان و تکنیسن های خود کالای ارزان و با کیفیتی در خور مصرف کننده ایرانی تولید کردیم و بارها مورد تشویق سازمانهای مرتبط با حقوق مصرف کنندگان قرار گرفتیم . ویان تشویق باعث افزایش روحیه اعضا برای خدمت بیشتر گردیده.

صنایع روشنایی kmc با حمایت شما مصرف کننده عزیز و سازمان های ذیربط دولتی توسانه است در عرض مدتی کوتاه سهم عمده ای از فروش بازار ترانس الکترونیک و بالاست مهتابی و قابهای اف پی ال و چراغ مهتابی fpl  و محافظهاب برق را از ان خود نماید بدست آوردن این مقام و محبوبیت در بین مصرف کنندگان کار ساده ای نبود اما حفظ این مقام بسیار سخت تر از بدست آوردن میباشد

پس بر آنیم تا این محبوبیتی که بیت ومصرف کنندگان ترانس الکترونیکی بالاست مهتابی و قاب مهتابی و چراغهای اف پی ال بدست آورده ایم رو حفظ کنیم و سعی در ارتقا سطح توقع مصرف کنندگان باشیم و با بالا بردن سطح توقع مصرف کنندگان بالاست مهتابی وچراغ fpl و ۶۰ در ۶۰ مهتابی خود را نیز ارتقادهیم و سعی در حفط این موقهیت برای سالیان سال هستیم.

با تمام زحمات پرسنل صنایع روشنایی این مهم میسر نمیشد به جز با حمایتهای دلسوزانی چون شما و در پایان از شما بزرگوران استدعا دارم حمایت خودرا از کالای تولید توسط خواهران و برادران خود دریغ ننمایید.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظرات کاربران ۰