سخنی با مدیریت صنایع روشنایی کی ام سی

صنایع روشنایی کی ام سی

به نام او
رود باید برود و کوه باید بایستد… و راز ماندن در اینست.

صنایع روشنایی کی ام سی توانسته اس با بهره گیری از با تجربه ترین کارشناسان صنایع روشنایی کی ام سی و زبده ترین تامین کنندگان محصولاتی متنوع با کیفیتی بالا به بازار عرضه دارد .

در حال حاضر صنایع برق و روشنایی کی ام سی با تولید بیش از ۸۰ توع محصول روشنایی و برقی در تیراژگان بالا سهمی از بازار را در تسخیر خود بدست اورد.

وجای شگفتی نیست اگر اکثر صاحبان صنایع روشنائی از بالاستهای مصرفی ناراضی باشند .آنان شاهد افزایش هزینه ها وکاهش بازدهی بخش تولید هستند. به دلیل اینکه پیمانکاران آنان در تولید بالاست برای تولید به دنبال همان راههای کهنه وپیشین تولید باهزینه های بالا و کیفیتی پائین هستند.
اگر شما نتوانید فرآورده هایی باکیفیت برترو پائین ترین قیمت عرضه کنید،ناچار به ترک میدان بازی خواهیدشد. بهترین راه نگهداری مشتریان این است که پیوسته دراندیشه عرضه چیزهای بیشتر و با قیمت کمتر به ایشان باشید.واگرهوشمند انه رفتار کنید ،راهی تازه برای خدمت بهتر وعرضه سودمندیهای تازه به مشتریان پیدا می شود.
وتمام این موارد میسر نخواهد شد مگر به کمک تامین مواد اولیه مرغوب با قیمت پائین با استفاده از تامین کنندگان متعهد و آشنا به فن کار خود که بتوانند با بکار بردن مدیریت نوین فنی تمام قسمتهای تولیدی خود را تبدیل به واحد بازاریابی شرکت کنند.
روزی که اقدام به طراحی اولیه محصولات صنایع روشنایی کی ام سی می نمودیم همکاران ما در بازار و طراحی الکترونیک بر این مساله تاکید داشتند که در طراحی و تولید به مساله قیمت توجه داشته باشیم و بنده بر این مساله تاکید داشتم که فقط و فقط بر کیفیت تکیه کنند و مساله قیمت را در فاز طراحی در نظر نگیرند دوستان ما در بازار بر این باور بودند که مصرف کننده ایرانی فقط به قیمت توجه مینماید و به کیفیت اهمیتی نمی دهد ولی من این جمله رو بی احترامی به مشتریان خود می دانستم و در طول دوره طراحی تمامی محصولات  صنایع روشنایی کی ام سیاهمیت کیفیت را به همکارانم گو شزد میکردم.تا روزی که محصول به تولید انبوه رسید و ما توانستیم سهمی از بازار را در دست بگیریم . و با تولید در شمارگان بالا توانستیم قیمت را نیز در حد امکان کاهش دهیم .با این روش توانستیم بالاستی با کیفیتی بالا و قیمتی غیر قابل رقابت تقدیم مشتریان عزیزمان نمائیم.
مدیریت صنایع برق و روشناییKMC

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *